HISENSE 50in LED 50U7QF
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 50U7QF
Prekės kodas (MPN): 50U7QF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 674,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 50U7QF U7QF Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Diagonal size: | 49.5" |
| Colour: | Grey, silver |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 2500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED - full array - local dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Filmbox Live, VOYO |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosquito Noise Reduction, wide colour gamut technology |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense 41 / ERF3A72 remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 84 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 184 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7.9 cm x 64.5 cm |
| Weight: | 12.8 kg |
Aprašymas Get closer to reality with the Hisense U7QF TV with Quantum Dot color, delivering over true-to-life colors. Bring the true cinematic experience home with HDR10+ and Dolby Vision support, plus immersive sound by Dolby Atmos. Funkcijos Independently controlled dimming zones for richer blacks and clearer highlights Brighter, detailed scenes and enhanced contrast levels Inspired by cinema technology for vivid, lifelike images Powerful, moving audio that seems to flow all around you, even overhead Stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity |
| Product description: | Hisense 50U7QF U7QF Series - 50" Class (49.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Diagonal size: | 49.5" |
| Colour: | Grey, silver |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 2500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED - full array - local dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Filmbox Live, VOYO |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosquito Noise Reduction, wide colour gamut technology |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense 41 / ERF3A72 remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 84 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 184 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7.9 cm x 64.5 cm |
| Weight: | 12.8 kg |
Aprašymas
Get closer to reality with the Hisense U7QF TV with Quantum Dot color, delivering over true-to-life colors. Bring the true cinematic experience home with HDR10+ and Dolby Vision support, plus immersive sound by Dolby Atmos.
Funkcijos
Independently controlled dimming zones for richer blacks and clearer highlights
Brighter, detailed scenes and enhanced contrast levels
Inspired by cinema technology for vivid, lifelike images
Powerful, moving audio that seems to flow all around you, even overhead
Stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity