HISENSE 50in 50A7500F LED
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 50A7500F
Prekės kodas (MPN): 50A7500F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 506,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 50A7500F A7500F Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Grey |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV, Red Bull TV, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, DAZN, |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Super Contrast, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 140 Watt |
| Power consumption (on mode): | 85 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 132 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7.9 cm x 64.5 cm |
| Weight: | 11.2 kg |
HISENSE 50inch 50A7500F LED |
| Product description: | Hisense 50A7500F A7500F Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Grey |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV, Red Bull TV, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, DAZN, |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Super Contrast, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 140 Watt |
| Power consumption (on mode): | 85 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 132 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7.9 cm x 64.5 cm |
| Weight: | 11.2 kg |
HISENSE 50inch 50A7500F LED