Hisense
Gamintojas: Hisense
Prekės kodas (MPN): 43E7Q
Prekės kodas (MPN): 43E7Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 352,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 132.00 mm |
| Gross height (mm): | 654.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 1088.00 mm |
| Net weight: | 6.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2480.00 g |
| Plastic (No PET): | 620.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.10 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 132.00 mm |
| Gross height (mm): | 654.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 1088.00 mm |
| Net weight: | 6.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2480.00 g |
| Plastic (No PET): | 620.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.10 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |