HISENSE 43E7NQ 43INCH QLED
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 43E7NQ
Prekės kodas (MPN): 43E7NQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 480,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 43E7NQ E7NQ Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1832751 |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | HDMI, composite |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S, DVB-T |
| Internet streaming services: | Netflix, Prime Video, Disney+, DAZN, Movistar+, YouTube, Apple TV, Pluto.TV, HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | Quantum Dot Colour, Wide Colour Gamut, 90% DCI-P3 colour gamut, 4K AI Upscaling, MEMC, 3D Digital Comb Fil |
| Speaker system: | 2 channel |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM, A2 |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF2AA36H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 100 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
Aprašymas The Hisense 43E7NQ is designed to elevate your viewing experience with 4K UHD clarity and vibrant colors. Equipped with Quantum Dot technology and a 60 Hz Refresh Rate, this LED-backlit LCD TV ensures smooth motion and fantastic picture quality. The frameless design complements any decor, while picture enhancements such as Wide Color Gamut and 4K AI Upscaling bring your favorite shows and movies to life in detail. Enjoy immersive audio with enhanced features like Dolby Atmos and DTS:X. Connectivity options include multiple HDMI ports, USB inputs, and built-in Wi-Fi. With smart TV capabilities, stream services like Netflix and YouTube, and stay connected with Alexa integration for voice control functionality. The Hisense 43E7NQ is perfect for anyone looking to enhance their entertainment setup with a sleek and feature-rich television. Funkcijos 4K UHD resolution for sharp and clear images Quantum Dot technology for vibrant color reproduction Dolby Atmos and DTS:X for immersive sound experience Multiple smart streaming services available Flexible connectivity options with HDMI and USB ports |
| Product description: | Hisense 43E7NQ E7NQ Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1832751 |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | HDMI, composite |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S, DVB-T |
| Internet streaming services: | Netflix, Prime Video, Disney+, DAZN, Movistar+, YouTube, Apple TV, Pluto.TV, HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | Quantum Dot Colour, Wide Colour Gamut, 90% DCI-P3 colour gamut, 4K AI Upscaling, MEMC, 3D Digital Comb Fil |
| Speaker system: | 2 channel |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM, A2 |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF2AA36H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 100 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
Aprašymas
The Hisense 43E7NQ is designed to elevate your viewing experience with 4K UHD clarity and vibrant colors. Equipped with Quantum Dot technology and a 60 Hz Refresh Rate, this LED-backlit LCD TV ensures smooth motion and fantastic picture quality. The frameless design complements any decor, while picture enhancements such as Wide Color Gamut and 4K AI Upscaling bring your favorite shows and movies to life in detail.
Enjoy immersive audio with enhanced features like Dolby Atmos and DTS:X. Connectivity options include multiple HDMI ports, USB inputs, and built-in Wi-Fi. With smart TV capabilities, stream services like Netflix and YouTube, and stay connected with Alexa integration for voice control functionality. The Hisense 43E7NQ is perfect for anyone looking to enhance their entertainment setup with a sleek and feature-rich television.
Funkcijos
4K UHD resolution for sharp and clear images
Quantum Dot technology for vibrant color reproduction
Dolby Atmos and DTS:X for immersive sound experience
Multiple smart streaming services available
Flexible connectivity options with HDMI and USB ports