Hisense 43DM66D | Digital Signage Display | 43 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms | 178 ° | 178 ° | 500 cd/m²
Gamintojas: Hisense
Prekės kodas (MPN): 43DM66D
Prekės kodas (MPN): 43DM66D
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 748,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 663.00 mm |
| Gross weight: | 12.50 kg |
| Gross width (mm): | 1092.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3200.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Palette Qty: | 33 pc(s) |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Backlight: | LED backlight |
| USB port: | 2 |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Diagonal: | 43 " |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Producer product name: | 43DM66D |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | 4K UHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product family: | Digital Signage Display |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | Android |
| Signage product family: | Digital Signage |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 300 x 300 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 663.00 mm |
| Gross weight: | 12.50 kg |
| Gross width (mm): | 1092.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3200.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Palette Qty: | 33 pc(s) |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Backlight: | LED backlight |
| USB port: | 2 |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Diagonal: | 43 " |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Producer product name: | 43DM66D |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | 4K UHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product family: | Digital Signage Display |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | Android |
| Signage product family: | Digital Signage |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 300 x 300 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Warranty: | 36 month(s) |