HISENSE 43A7NQ 43INCH QLED
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 43A7NQ
Prekės kodas (MPN): 43A7NQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 617,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 43A7NQ A7N Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1875541 |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), 4K HDR Immersive |
| Frame rate & enhancement tec: | 50 Hz Refresh Rate, 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | HDMI, composite |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct LED, Quantum Dot technology - full array |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S, DVB-T |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Prime Video, Rakuten TV, Youtube Kids, DAZN, EON, FITE, UEFA TV, Kidoodle, Deezer, Red B |
| Picture enhancements: | Quantum Dot Colour, 4K AI Upscaling, Pixel Tuning, Smooth Motion, Wide Colour Gamut, MEMC, 3D Digital Comb |
| Speaker system: | 2 channel |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.2 cm x 8.6 cm x 56 cm |
HISENSE 43A7NQ 43INCH QLED |
| Product description: | Hisense 43A7NQ A7N Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1875541 |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), 4K HDR Immersive |
| Frame rate & enhancement tec: | 50 Hz Refresh Rate, 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | HDMI, composite |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct LED, Quantum Dot technology - full array |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S, DVB-T |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Prime Video, Rakuten TV, Youtube Kids, DAZN, EON, FITE, UEFA TV, Kidoodle, Deezer, Red B |
| Picture enhancements: | Quantum Dot Colour, 4K AI Upscaling, Pixel Tuning, Smooth Motion, Wide Colour Gamut, MEMC, 3D Digital Comb |
| Speaker system: | 2 channel |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.2 cm x 8.6 cm x 56 cm |
HISENSE 43A7NQ 43INCH QLED