HISENSE 43A7GQ 43inch LED UHD 16:9 50Hz
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 43A7GQ
Prekės kodas (MPN): 43A7GQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 623,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 43A7GQ A7GQ Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Depth Enhancer, Smooth Motion, AI Picture, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3D80H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
HISENSE 43A7GQ 43inch LED UHD 16:9 50Hz 3xUSB 3xHDMI |
| Product description: | Hisense 43A7GQ A7GQ Series - 43" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Depth Enhancer, Smooth Motion, AI Picture, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3D80H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
HISENSE 43A7GQ 43inch LED UHD 16:9 50Hz 3xUSB 3xHDMI