HISENSE 43A6K 43inch UHD LED 3xHDMI
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 43A6K
Prekės kodas (MPN): 43A6K
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 460,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 43A6K A6K Series - 43" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct LED - full array |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Video |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Smooth Motion, AI Picture Optimisation |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa, Vidaa Voice (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
Aprašymas See every detail in stunning 4K HDR with the Hisense A6K. 4K Ultra HD offers 4x more pixels than Full HD while HDR makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast. DTS Virtual: X automatically separates out dialog from background noise for a clearer, multi-dimensional audio experience. AI Picture Optimization technology instantly capture every frame of the picture and any video input signal, then automatically identifies and optimizes the image quality settings to make the viewing experience as vivid and engaging as possible. For the Gamer there is Auto Low Latency Mode (ALLM) which ensures smooth, lag-free and uninterrupted viewing and interaction.Hisense's VIDAA U6 Smart TV OS lets you enjoy all your favorite entertainment from Netflix, Prime Video, and Freeview Play, and control your TV using voice with Alexa and Google Assistant built-in. Funkcijos 4K Ultra HD Dolby Vision HDR DTS Virtual: X Sports Mode UHD AI Upscaler |
| Product description: | Hisense 43A6K A6K Series - 43" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 43" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct LED - full array |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Video |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Smooth Motion, AI Picture Optimisation |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa, Vidaa Voice (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 96.3 cm x 7.4 cm x 56 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
Aprašymas
See every detail in stunning 4K HDR with the Hisense A6K. 4K Ultra HD offers 4x more pixels than Full HD while HDR makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast. DTS Virtual: X automatically separates out dialog from background noise for a clearer, multi-dimensional audio experience. AI Picture Optimization technology instantly capture every frame of the picture and any video input signal, then automatically identifies and optimizes the image quality settings to make the viewing experience as vivid and engaging as possible. For the Gamer there is Auto Low Latency Mode (ALLM) which ensures smooth, lag-free and uninterrupted viewing and interaction.Hisense's VIDAA U6 Smart TV OS lets you enjoy all your favorite entertainment from Netflix, Prime Video, and Freeview Play, and control your TV using voice with Alexa and Google Assistant built-in.
Funkcijos
4K Ultra HD
Dolby Vision HDR
DTS Virtual: X
Sports Mode
UHD AI Upscaler