HISENSE 42.5inch TV H43B7100
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H43B7100
Prekės kodas (MPN): H43B7100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 464,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 18.6 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 60.7 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 7 W |
| Product description: | HISENSE 42.5inch TV H43B7100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 42.5" |
| Sound: | DTS Studio Sound |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 7.8 |
| Width (cm): | 96.9 |
Aprašymas See every detail in stunning HDR with the Hisense TV. HDR technology makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast. Funkcijos Maximizing contrast and color accuracy Every kind of sound perfected Picture purity |
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 18.6 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 60.7 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 7 W |
| Product description: | HISENSE 42.5inch TV H43B7100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 42.5" |
| Sound: | DTS Studio Sound |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 7.8 |
| Width (cm): | 96.9 |
Aprašymas
See every detail in stunning HDR with the Hisense TV. HDR technology makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast.
Funkcijos
Maximizing contrast and color accuracy
Every kind of sound perfected
Picture purity