HISENSE 40in LED 40A5600F
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 40A5600F
Prekės kodas (MPN): 40A5600F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 324,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 40A5600F A5600F Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U2.5 |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 700 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 70 Watt |
| Power consumption (on mode): | 47 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 76 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
Aprašymas Perfect for boxset bingeing in the bedroom or for the kids playroom, the Hisense A5600F features an intuitive and customizable VIDAA U Smart TV OS for quicker access to your favorite entertainment from Netflix, Prime Video, Freeview Play and more. A metal unibody design offers a near bezel-less frame for sleeker styling. Natural Color Enhancer maximizes your TV's color reproduction to enhance color vibrancy and elevate your viewing. Funkcijos Beautifully clear, brilliantly crisp viewing A master of all Color, the way it's meant to be Intelligently optimized audio Unibody design |
| Product description: | Hisense 40A5600F A5600F Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U2.5 |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 700 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 70 Watt |
| Power consumption (on mode): | 47 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 76 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
Aprašymas
Perfect for boxset bingeing in the bedroom or for the kids playroom, the Hisense A5600F features an intuitive and customizable VIDAA U Smart TV OS for quicker access to your favorite entertainment from Netflix, Prime Video, Freeview Play and more. A metal unibody design offers a near bezel-less frame for sleeker styling. Natural Color Enhancer maximizes your TV's color reproduction to enhance color vibrancy and elevate your viewing.
Funkcijos
Beautifully clear, brilliantly crisp viewing
A master of all
Color, the way it's meant to be
Intelligently optimized audio
Unibody design