HISENSE 40in LED 40A5100F
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 40A5100F
Prekės kodas (MPN): 40A5100F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 297,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 40A5100F A5100F Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 900 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer, Mosquito Noise Reduction |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | Yes |
| Included accessories: | Hisense ER-22601B remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 70 Watt |
| Power consumption (on mode): | 47 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 55 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
HISENSE 40inch LED 40A5100F |
| Product description: | Hisense 40A5100F A5100F Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 900 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer, Mosquito Noise Reduction |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | Yes |
| Included accessories: | Hisense ER-22601B remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 70 Watt |
| Power consumption (on mode): | 47 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 55 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
HISENSE 40inch LED 40A5100F