HISENSE 40A4BG 43inch UHD LED 16:9
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 40A4BG
Prekės kodas (MPN): 40A4BG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 370,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 40A4BG A4BG Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 700 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Deezer, Facebook, NBA, Red Bull TV, Plex, Twitch, Hungama play, Toon Goggles, YouTube MU |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
HISENSE 40A4BG 43inch FHD LED 16:9 2xHDMI 2xUSB |
| Product description: | Hisense 40A4BG A4BG Series - 40" LED-backlit LCD TV |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 40" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 700 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Deezer, Facebook, NBA, Red Bull TV, Plex, Twitch, Hungama play, Toon Goggles, YouTube MU |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 89.3 cm x 8.6 cm x 51.3 cm |
| Weight: | 5.4 kg |
HISENSE 40A4BG 43inch FHD LED 16:9 2xHDMI 2xUSB