HISENSE 32inch TV H32B5600 (P)
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H32B5600
Prekės kodas (MPN): H32B5600
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 297,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 19.3 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 2 |
| Height (cm): | 47.8 |
| Max. resolution: | 1920 x 1080 |
| Power output (rms): | 2 x 6 W |
| Product description: | HISENSE 32inch TV H32B5600 (P) |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 32" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 1 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 3.9 |
| Width (cm): | 73 |
Aprašymas Natural Color Enhancer maximizes your TV's color reproduction to take your viewing to the next level. Whether it's sports, boxsets or movies, watch them in enhanced true-to-life color - the way they were meant to be seen. Total Sonics provides rich, deep bass and crisps highs, Total Surround envelops listeners whilst Total Volume maintains even loudness. Hisense's unique VIDAA U interface can be customized to your preference, making it simpler and quicker to find the content you're looking for. Funkcijos One-touch access Master Pro Color, the way it's meant to be Intelligently optimized audio Experience incredible sound bar quality audio VIDAA U interface |
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 19.3 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 2 |
| Height (cm): | 47.8 |
| Max. resolution: | 1920 x 1080 |
| Power output (rms): | 2 x 6 W |
| Product description: | HISENSE 32inch TV H32B5600 (P) |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 32" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 1 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 3.9 |
| Width (cm): | 73 |
Aprašymas
Natural Color Enhancer maximizes your TV's color reproduction to take your viewing to the next level. Whether it's sports, boxsets or movies, watch them in enhanced true-to-life color - the way they were meant to be seen. Total Sonics provides rich, deep bass and crisps highs, Total Surround envelops listeners whilst Total Volume maintains even loudness. Hisense's unique VIDAA U interface can be customized to your preference, making it simpler and quicker to find the content you're looking for.
Funkcijos
One-touch access
Master Pro
Color, the way it's meant to be
Intelligently optimized audio
Experience incredible sound bar quality audio
VIDAA U interface