HISENSE 32inch TV H32A5100
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H32A5100
Prekės kodas (MPN): H32A5100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 248,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 17.8 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 2 |
| Height (cm): | 47.4 |
| Max. resolution: | 1366 x 768 |
| Power output (rms): | 2 x 6 W |
| Product description: | HISENSE 32inch TV H32A5100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 32" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 1 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 4.4 |
| Width (cm): | 73.4 |
Funkcijos 32" Full HD Motion Picture Enhancer Clean View 2 x HDMI 1 x USB 1 x composite DVB-T2 + S2 |
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 17.8 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 2 |
| Height (cm): | 47.4 |
| Max. resolution: | 1366 x 768 |
| Power output (rms): | 2 x 6 W |
| Product description: | HISENSE 32inch TV H32A5100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 32" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 1 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 4.4 |
| Width (cm): | 73.4 |
Funkcijos
32" Full HD
Motion Picture Enhancer
Clean View
2 x HDMI
1 x USB
1 x composite
DVB-T2 + S2