HISENSE 32A5700FA 32inch LED HD 16:9
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 32A5700FA
Prekės kodas (MPN): 32A5700FA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 347,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 32A5700FA A5700F Series - 32" Class (31.5" viewable) LED-backlit LCD TV - HD |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 32" |
| Diagonal size: | 31.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | Android |
| Resolution: | 1366 x 768 |
| Display format: | 720p |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Rakuten TV, Prime Video, HbbTV 2.0.1 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 71.6 cm x 8.6 cm x 42.8 cm |
| Weight: | 3.8 kg |
HISENSE 32A5700FA 32inch LED HD 16:9 60Hz 2xUSB 2xHDMI |
| Product description: | Hisense 32A5700FA A5700F Series - 32" Class (31.5" viewable) LED-backlit LCD TV - HD |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 32" |
| Diagonal size: | 31.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | Android |
| Resolution: | 1366 x 768 |
| Display format: | 720p |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Rakuten TV, Prime Video, HbbTV 2.0.1 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Natural Colour Enhancer |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 71.6 cm x 8.6 cm x 42.8 cm |
| Weight: | 3.8 kg |
HISENSE 32A5700FA 32inch LED HD 16:9 60Hz 2xUSB 2xHDMI