Hisense
Gamintojas: Hisense
Prekės kodas (MPN): 32A4Q
Prekės kodas (MPN): 32A4Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 176,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 515.00 mm |
| Gross weight: | 5.60 kg |
| Gross width (mm): | 811.00 mm |
| Net weight: | 3.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1440.80 g |
| Plastic (No PET): | 360.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.80 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 515.00 mm |
| Gross weight: | 5.60 kg |
| Gross width (mm): | 811.00 mm |
| Net weight: | 3.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1440.80 g |
| Plastic (No PET): | 360.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.80 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |