Hisense | Digital Signage Display | 100DM66E | 100 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms | 178 ° | 178 ° | 500 cd/m²
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4382,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 1514.00 mm |
| Gross weight: | 76.20 kg |
| Gross width (mm): | 2402.00 mm |
| Net weight: | 58.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 14000.00 g |
| Plastic (No PET): | 3500.00 g |
| Tare weight (kg): | 17.50 kg |
| Volume (m3): | 1.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | Android |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 600 x 600 mm |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Colour of product: | Black |
| Backlight: | DLED backlight |
| Diagonal: | 100 " |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 8 ms |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 100DM66E |
| Producer product family: | Digital Signage Display |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Signage product family: | Digital Signage |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 1514.00 mm |
| Gross weight: | 76.20 kg |
| Gross width (mm): | 2402.00 mm |
| Net weight: | 58.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 14000.00 g |
| Plastic (No PET): | 3500.00 g |
| Tare weight (kg): | 17.50 kg |
| Volume (m3): | 1.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | Android |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 600 x 600 mm |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Colour of product: | Black |
| Backlight: | DLED backlight |
| Diagonal: | 100 " |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 8 ms |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 100DM66E |
| Producer product family: | Digital Signage Display |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Signage product family: | Digital Signage |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Warranty: | 36 month(s) |