Hikvision | Switch mode power supply adapter | 12 W | 12 V | DC adapter
Gamintojas: Hikvision
Prekės kodas (MPN): MB1.0/12
Prekės kodas (MPN): MB1.0/12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
6 mėn.
6 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 5,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 6 month(s) |
| Output power: | 12 W |
| Type: | DC adapter |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Switch mode power supply adapter |
| Output voltage: | 12 V |
| Net weight: | 0.076 kg |
| Gross weight: | 0.096 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery: | No |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Producer: | Hikvision |
| Warranty: | 6 month(s) |
| Output power: | 12 W |
| Type: | DC adapter |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Switch mode power supply adapter |
| Output voltage: | 12 V |
| Net weight: | 0.076 kg |
| Gross weight: | 0.096 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery: | No |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Producer: | Hikvision |