| MODELIS: | Ayda Max USB |
| ELEMENTO TIPAS: | Ausinės su mikrofonu |
| NAUDOJIMO TIPAS: | Biurui / skambučių centrui |
| AUSINIŲ TIPAS: | Dvipusės (binaural) |
| DĖVĖJIMO BŪDAS: | Ant galvos |
| GALVOS LANKELIS: | Reguliuojamas |
| RYŠIO TECHNOLOGIJA: | Laidinė |
| USB JUNGTIS: | USB-C / USB-A |
| BLUETOOTH: | Ne |
| PLUG AND PLAY: | Taip |
| AKUSTINĖ SISTEMA: | Uždara |
| AUSŲ GAUBTELIŲ TIPAS: | Aplink ausis (circumaural) |
| GARSIAKALBIO DYDIS: | 40 mm |
| GARSIAKALBIŲ SKAIČIUS: | 2 |
| AUSINIŲ DAŽNIŲ DIAPAZONAS: | 20–20000 Hz |
| AUSINIŲ JAUTRUMAS: | 95 dB |
| MAKS. GARSO SLĖGIO LYGIS: | 90 dB |
| MAGNETO TIPAS: | Neodimio |
| BENDRI HARMONINIAI IŠKRAIPYMAI: | 1 % |
| MIKROFONO TIPAS: | Ant lankstaus laikiklio |
| MIKROFONO NUTILDYMAS: | Taip |
| GARSO VALDYMAS: | Sukamuoju reguliatoriumi |
| AUSŲ PAGALVĖLIŲ MEDŽIAGA: | Dirbtinė oda |
| KORPUSO MEDŽIAGA: | ABS plastikas |
| SPALVA: | Juoda |
| PALAIKOMOS OPERACINĖS SISTEMOS: | Windows, macOS |
| BELAIDIS ĮKROVIMAS: | Ne |
| MAITINIMO ADAPTERIS KOMPLEKTE: | Ne |
| GARSO ADAPTERIS KOMPLEKTE: | USB |
| MATMENYS (P × G × A): | 160 × 80 × 190 mm |
| SVORIS: | 167 g |
HEADSET AYDA MAX USB/25461 TRUST
Gamintojas: AYDA
Prekės kodas (MPN): 25461
Prekės kodas (MPN): 25461
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S6 | - / - | - | 29,10 € |
| Pagrindinės savybės | Aprašymas |
|---|
| MODELIS: | Ayda Max USB |
| ELEMENTO TIPAS: | Ausinės su mikrofonu |
| NAUDOJIMO TIPAS: | Biurui / skambučių centrui |
| AUSINIŲ TIPAS: | Dvipusės (binaural) |
| DĖVĖJIMO BŪDAS: | Ant galvos |
| GALVOS LANKELIS: | Reguliuojamas |
| RYŠIO TECHNOLOGIJA: | Laidinė |
| USB JUNGTIS: | USB-C / USB-A |
| BLUETOOTH: | Ne |
| PLUG AND PLAY: | Taip |
| AKUSTINĖ SISTEMA: | Uždara |
| AUSŲ GAUBTELIŲ TIPAS: | Aplink ausis (circumaural) |
| GARSIAKALBIO DYDIS: | 40 mm |
| GARSIAKALBIŲ SKAIČIUS: | 2 |
| AUSINIŲ DAŽNIŲ DIAPAZONAS: | 20–20000 Hz |
| AUSINIŲ JAUTRUMAS: | 95 dB |
| MAKS. GARSO SLĖGIO LYGIS: | 90 dB |
| MAGNETO TIPAS: | Neodimio |
| BENDRI HARMONINIAI IŠKRAIPYMAI: | 1 % |
| MIKROFONO TIPAS: | Ant lankstaus laikiklio |
| MIKROFONO NUTILDYMAS: | Taip |
| GARSO VALDYMAS: | Sukamuoju reguliatoriumi |
| AUSŲ PAGALVĖLIŲ MEDŽIAGA: | Dirbtinė oda |
| KORPUSO MEDŽIAGA: | ABS plastikas |
| SPALVA: | Juoda |
| PALAIKOMOS OPERACINĖS SISTEMOS: | Windows, macOS |
| BELAIDIS ĮKROVIMAS: | Ne |
| MAITINIMO ADAPTERIS KOMPLEKTE: | Ne |
| GARSO ADAPTERIS KOMPLEKTE: | USB |
| MATMENYS (P × G × A): | 160 × 80 × 190 mm |
| SVORIS: | 167 g |