Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dimensity D7050 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | microSD | Dual SIM | Nano SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50
Gamintojas: Hammer
Prekės kodas (MPN): TEL000839
Prekės kodas (MPN): TEL000839
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 38 vnt. 1-5 d.d. 38 / - vnt. | 412,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 43.00 mm |
| Gross height (mm): | 183.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Palette Qty: | 2196 pc(s) |
| 3G: | Yes |
| Display: | 2412 x 1080 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| SIM card type: | Nano SIM |
| Operating system version: | 13 |
| Processor model: | Dimensity D7050 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 8 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | V 5G |
| Producer product family: | Blade |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Secondary camera resolution: | 16 MP |
| Internal RAM: | 8 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| 5G: | Yes |
| Secondary camera: | Yes |
| Display diagonal: | 6.5 " |
| Gross depth (mm): | 43.00 mm |
| Gross height (mm): | 183.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Palette Qty: | 2196 pc(s) |
| 3G: | Yes |
| Display: | 2412 x 1080 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| SIM card type: | Nano SIM |
| Operating system version: | 13 |
| Processor model: | Dimensity D7050 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 8 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | V 5G |
| Producer product family: | Blade |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Secondary camera resolution: | 16 MP |
| Internal RAM: | 8 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| 5G: | Yes |
| Secondary camera: | Yes |
| Display diagonal: | 6.5 " |