Hammer | Iron 6 | Orange | 6.56 " | IPS | 1612 x 720 pixels | Mediatek | Dimensity 6300 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 64 MP | Android | 15 | 6050
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d.15 vnt. 2026-06-10 8 / 15 vnt. | 406,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| 3G: | Yes |
| Display: | 1612 x 720 pixels |
| Operating system version: | 15 |
| Processor model: | Dimensity 6300 |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Orange |
| Battery capacity: | 6050 mAh |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | Iron 6 |
| Main camera resolution: | 64 MP |
| Internal RAM: | 8 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| 5G: | Yes |
| Display diagonal: | 6.56 " |
| Palette Qty: | 2014 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| 3G: | Yes |
| Display: | 1612 x 720 pixels |
| Operating system version: | 15 |
| Processor model: | Dimensity 6300 |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Orange |
| Battery capacity: | 6050 mAh |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | Iron 6 |
| Main camera resolution: | 64 MP |
| Internal RAM: | 8 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| 5G: | Yes |
| Display diagonal: | 6.56 " |
| Palette Qty: | 2014 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |