Hammer | Energy X2 | Black/Orange | 6.1 " | IPS | 1560 x 720 pixels | Mediatek | G81 | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 50 MP | Android | 15 | 5000 mAh
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-06-10 - / 1 vnt. | 261,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 183.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Palette Qty: | 1098 pc(s) |
| Producer product name: | Energy X2 |
| Display: | 1560 x 720 pixels |
| Operating system version: | 15 |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Black/Orange |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Internal RAM: | 6 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Display diagonal: | 6.1 " |
| Processor model: | G81 |
| 3G: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| 5G: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 183.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Palette Qty: | 1098 pc(s) |
| Producer product name: | Energy X2 |
| Display: | 1560 x 720 pixels |
| Operating system version: | 15 |
| Display type: | IPS |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Black/Orange |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Internal RAM: | 6 GB |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Display diagonal: | 6.1 " |
| Processor model: | G81 |
| 3G: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| 5G: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |