Hammer | Charging Station | Bow LTE Cradle
Gamintojas: Hammer
Prekės kodas (MPN): AKC001247
Prekės kodas (MPN): AKC001247
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | - | 12,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 107.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Producer product name: | Bow LTE Cradle |
| Producer product family: | Charging Station |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 107.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hammer |
| Producer product name: | Bow LTE Cradle |
| Producer product family: | Charging Station |
| Warranty: | 24 month(s) |