Goobay USB-C Premium Multiport-Dock 76788 Silver
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 68,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.139 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.039 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Producer product name: | 76788 |
| Producer product family: | USB-C Premium Multiport-Dock |
| Colour of product: | Silver |
| Type: | USB-C Dock |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.139 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.039 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Producer product name: | 76788 |
| Producer product family: | USB-C Premium Multiport-Dock |
| Colour of product: | Silver |
| Type: | USB-C Dock |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | |
| Warranty: | 12 month(s) |