Goobay Network cable tester 68856 Black/White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 10,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.204 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.054 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Colour of product: | Black/White |
| Producer product name: | 68856 |
| Producer product family: | Network cable tester |
| Paper/Pasteboard: | 53.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.204 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.054 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Colour of product: | Black/White |
| Producer product name: | 68856 |
| Producer product family: | Network cable tester |
| Paper/Pasteboard: | 53.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |