Goobay Bike Powerbank 5.0 with Reinforced Holder for Bicycle Handlebars | 60656 | 5000 mAh | Black
Gamintojas: Goobay
Prekės kodas (MPN): 60656
Prekės kodas (MPN): 60656
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.10 vnt. 2026-05-20 1 / 10 vnt. | - | 16,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 92.00 mm |
| Gross height (mm): | 34.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 39.00 mm |
| Net weight: | 0.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 49.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Goobay |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Battery technology: | Lithium-ion |
| Producer product name: | 60656 |
| Producer product family: | Bike Powerbank 5.0 with Reinforced Holder for Bicycle Handlebars |
| Palette Qty: | 6024 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 92.00 mm |
| Gross height (mm): | 34.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 39.00 mm |
| Net weight: | 0.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 49.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Goobay |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Battery technology: | Lithium-ion |
| Producer product name: | 60656 |
| Producer product family: | Bike Powerbank 5.0 with Reinforced Holder for Bicycle Handlebars |
| Palette Qty: | 6024 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |