Gigabyte Z790 UD 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 6, Chipset Intel Z790
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 210,78 € | ||
| S2 | - / - | 254,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.56 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel Z790 Express |
| Producer product name: | Z790 UD 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 13th and 12th Gen Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |
Funkcijos Intel Socket LGA 1700 - support 13th and 12th Gen series processors Unparalleled performance - twin 16 +1+1 phases digital VRM solution Dual channel DDR5 - 4 SMD DIMMs with XMP 3.0 memory module support Next generation storage - 3 PCIe 4.0 x4 M.2 connectors Advanced thermal design and M.2 thermal guard - to ensure VRM power stability and M.2 SSD performance EZ-latch - PCIe 5.0 x16 slot with quick release and screwless design Smart fan 6 - features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with fan stop Q-Flash Plus - update BIOS without installing the CPU, memory and graphics card |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.56 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel Z790 Express |
| Producer product name: | Z790 UD 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 13th and 12th Gen Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |
Funkcijos
Intel Socket LGA 1700 - support 13th and 12th Gen series processors
Unparalleled performance - twin 16 +1+1 phases digital VRM solution
Dual channel DDR5 - 4 SMD DIMMs with XMP 3.0 memory module support
Next generation storage - 3 PCIe 4.0 x4 M.2 connectors
Advanced thermal design and M.2 thermal guard - to ensure VRM power stability and M.2 SSD performance
EZ-latch - PCIe 5.0 x16 slot with quick release and screwless design
Smart fan 6 - features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with fan stop
Q-Flash Plus - update BIOS without installing the CPU, memory and graphics card