GIGABYTE Z790 S DDR4 1.0 M/B
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): Z790 S DDR4
Prekės kodas (MPN): Z790 S DDR4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 192,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.94 kg |
| Gross width (mm): | 335.00 mm |
| Net weight: | 1.79 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 130 g |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Palette Qty: | 106 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.94 kg |
| Gross width (mm): | 335.00 mm |
| Net weight: | 1.79 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 130 g |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Palette Qty: | 106 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |