GIGABYTE X870E A ELITE X 1.0 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): X870E A ELITE X
Prekės kodas (MPN): X870E A ELITE X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 439,25 € | ||
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
453,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 294.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.41 kg |
| Gross width (mm): | 345.00 mm |
| Net weight: | 2.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 608.00 g |
| Plastic (No PET): | 152.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.76 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 106 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
GIGABYTE X870E A ELITE X AM5 4xDDR5 4xSATA 4xM.2 |
| Gross depth (mm): | 294.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.41 kg |
| Gross width (mm): | 345.00 mm |
| Net weight: | 2.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 608.00 g |
| Plastic (No PET): | 152.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.76 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 106 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
GIGABYTE X870E A ELITE X AM5 4xDDR5 4xSATA 4xM.2