GIGABYTE X570S AORUS PRO AX AM4 DDR4
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): X570S AORUS PRO AX
Prekės kodas (MPN): X570S AORUS PRO AX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 388,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte X570S AORUS PRO AX - 1.0 - motherboard - ATX - Socket AM4 - AMD X570 |
| Product type: | Motherboard - ATX |
| Chipset type: | AMD X570 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports Ryzen 2000 Series/ 2000 G-Series/ 3000 Series/ 3000 G-Series/ 4000 G-Series/ 5000 Series) |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 3 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 1 x USB-C Gen 2x2 + 4 x USB 3.2 Gen 2 + 3 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 + (1 x USB-C Gen 2 + 4 x USB 3.2 G |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
Aprašymas GIGABYTE X570S motherboards feature upgraded power solution, passive and silent thermal design, and PCIe 4.0 components to keep your gaming system up to fast and powerful, even under heavy workloads. Funkcijos Unparalleled performance Advanced thermal solution Next generation connectivity Definitive aesthetics |
| Product description: | Gigabyte X570S AORUS PRO AX - 1.0 - motherboard - ATX - Socket AM4 - AMD X570 |
| Product type: | Motherboard - ATX |
| Chipset type: | AMD X570 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports Ryzen 2000 Series/ 2000 G-Series/ 3000 Series/ 3000 G-Series/ 4000 G-Series/ 5000 Series) |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 3 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 1 x USB-C Gen 2x2 + 4 x USB 3.2 Gen 2 + 3 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 + (1 x USB-C Gen 2 + 4 x USB 3.2 G |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
Aprašymas
GIGABYTE X570S motherboards feature upgraded power solution, passive and silent thermal design, and PCIe 4.0 components to keep your gaming system up to fast and powerful, even under heavy workloads.
Funkcijos
Unparalleled performance
Advanced thermal solution
Next generation connectivity
Definitive aesthetics