GIGABYTE X570S AERO G AM4 DDR4
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): X570S AERO G
Prekės kodas (MPN): X570S AERO G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 337,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte X570S AERO G - 1.0 - motherboard - ATX - Socket AM4 - AMD X570 |
| Product type: | Motherboard - ATX |
| Chipset type: | AMD X570 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports Ryzen 2000 Series/ 2000 G-Series/ 3000 Series/ 3000 G-Series/ 4000 G-Series/ 5000 Series/ |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 4 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 1 x USB-C Gen 2x2 + 1 x USB-C Gen 1 + 4 x USB 3.2 Gen 2 + 2 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (1 x USB-C Gen |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
Aprašymas AERO Series motherboards are a fresh approach to creators that evolve with optimized features for content creation. To deliver reliable computing performance, impressive connectivity, expandable graphics, and ultra-fast storage for creators to deal with heavy design workloads like 3D rendering and feature-length video production. Funkcijos High-bandwidth and low-latency access Make your expandability flexible Fast speed, more space Thermal technology Immersive sounds to go |
| Product description: | Gigabyte X570S AERO G - 1.0 - motherboard - ATX - Socket AM4 - AMD X570 |
| Product type: | Motherboard - ATX |
| Chipset type: | AMD X570 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports Ryzen 2000 Series/ 2000 G-Series/ 3000 Series/ 3000 G-Series/ 4000 G-Series/ 5000 Series/ |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 4 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 1 x USB-C Gen 2x2 + 1 x USB-C Gen 1 + 4 x USB 3.2 Gen 2 + 2 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (1 x USB-C Gen |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
Aprašymas
AERO Series motherboards are a fresh approach to creators that evolve with optimized features for content creation. To deliver reliable computing performance, impressive connectivity, expandable graphics, and ultra-fast storage for creators to deal with heavy design workloads like 3D rendering and feature-length video production.
Funkcijos
High-bandwidth and low-latency access
Make your expandability flexible
Fast speed, more space
Thermal technology
Immersive sounds to go