Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B760 DS3H GEN5SO
Prekės kodas (MPN): B760 DS3H GEN5SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 124,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 54.00 mm |
| Gross weight: | 1.23 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 228.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 54.00 mm |
| Gross weight: | 1.23 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 228.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |