Gigabyte USB Mouse AORUS M5 wired Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 52,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 104 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Gross weight: | 0.234 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.154 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0009984 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Scrolling directions: | Standard (3D) |
| Colour of product: | Black |
| Width: | 7.2 cm |
| Depth: | 12.8 cm |
| Height: | 4.3 cm |
| Mouse weight: | 118 to 130.5 g |
| Producer product name: | AORUS M5 |
| Device type: | wired |
| Wireless connection: | No |
| Producer product family: | USB Mouse |
| Palette Qty: | 1731 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Gross depth (mm): | 104 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Gross weight: | 0.234 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.154 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0009984 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Scrolling directions: | Standard (3D) |
| Colour of product: | Black |
| Width: | 7.2 cm |
| Depth: | 12.8 cm |
| Height: | 4.3 cm |
| Mouse weight: | 118 to 130.5 g |
| Producer product name: | AORUS M5 |
| Device type: | wired |
| Wireless connection: | No |
| Producer product family: | USB Mouse |
| Palette Qty: | 1731 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |