Gigabyte SSD GP-GSM2NE3512GNTD 512 GB SSD form factor M.2 2280 SSD interface PCI-Express 3.0 x4, NVMe 1.3 Write speed 1550 MB/s Read speed 1700 MB/s
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GP-GSM2NE3512GNTD
Prekės kodas (MPN): GP-GSM2NE3512GNTD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 130,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 18 mm |
| Gross height (mm): | 81 mm |
| Gross weight: | 0.033 kg |
| Gross width (mm): | 141 mm |
| Net weight: | 0.025 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 8 g |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.000205578 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 1550 MB/s |
| Read speed: | 1700 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCI-Express 3.0 x4, NVMe 1.3 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | GP-GSM2NE3512GNTD |
| Producer product family: | SSD |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 8406 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 18 mm |
| Gross height (mm): | 81 mm |
| Gross weight: | 0.033 kg |
| Gross width (mm): | 141 mm |
| Net weight: | 0.025 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 8 g |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.000205578 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 1550 MB/s |
| Read speed: | 1700 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCI-Express 3.0 x4, NVMe 1.3 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | GP-GSM2NE3512GNTD |
| Producer product family: | SSD |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 8406 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |