Gigabyte SSD | G440E500G | 500 GB | Solid-state drive interface PCI Express 4.0x4, NVMe 1.4 | Read speed 3600 MB/s | Write speed 3000 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 118,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 28.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Solid-state drive capacity: | 500 GB |
| Write speed: | 3000 MB/s |
| Read speed: | 3600 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCI Express 4.0x4, NVMe 1.4 |
| Producer product name: | G440E500G |
| Producer product family: | SSD |
| Palette Qty: | 3333 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 28.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Solid-state drive capacity: | 500 GB |
| Write speed: | 3000 MB/s |
| Read speed: | 3600 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCI Express 4.0x4, NVMe 1.4 |
| Producer product name: | G440E500G |
| Producer product family: | SSD |
| Palette Qty: | 3333 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |