GIGABYTE RX6650 XT GAMING OC 8GB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-R665XTGAMING OC-8GD
Prekės kodas (MPN): GV-R665XTGAMING OC-8GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 555,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6650 XT GAMING OC 8G - graphics card - Radeon RX 6650 XT - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6650 XT |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2694 MHz |
| Stream processors: | 2048 |
| Effective memory clock: | 17500 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5 cm x 28.2 cm x 11.5 cm |
GIGABYTE RX6650 XT GAMING OC 8GB GDDR6 2xDP 2xHDMI |
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6650 XT GAMING OC 8G - graphics card - Radeon RX 6650 XT - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6650 XT |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2694 MHz |
| Stream processors: | 2048 |
| Effective memory clock: | 17500 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5 cm x 28.2 cm x 11.5 cm |
GIGABYTE RX6650 XT GAMING OC 8GB GDDR6 2xDP 2xHDMI