GIGABYTE RTX4070Ti S EAGLE OC ICE 16GB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD
Prekės kodas (MPN): GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1205,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G - graphics card - GeForce RTX 4070 Ti Super - 16 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Memory: | 16 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 2640 MHz |
| Cuda cores: | 8448 |
| Memory interface: | 256-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5 cm x 26.1 cm x 12.6 cm |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16GB GDDR6X 1xHDMI 3xDP |
| Product description: | Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G - graphics card - GeForce RTX 4070 Ti Super - 16 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Memory: | 16 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 2640 MHz |
| Cuda cores: | 8448 |
| Memory interface: | 256-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5 cm x 26.1 cm x 12.6 cm |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16GB GDDR6X 1xHDMI 3xDP