Gigabyte REFURBISHED, USED, WITHOUT INSTRUCTIONS, WITHOUT ORIGINAL BOX, WITHOUT ANTENNA
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): X870 GAMING X WIFI7SO
Prekės kodas (MPN): X870 GAMING X WIFI7SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 265,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 328.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 328.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |