GIGABYTE Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-R65XTEAGLE-4GD
Prekės kodas (MPN): GV-R65XTEAGLE-4GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 261,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G - graphics card - Radeon RX 6500 XT - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6500 XT |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Stream processors: | 1024 |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | HDMI DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.8 cm x 19.2 cm x 11.7 cm |
Funkcijos Powered by AMD RDNA 2 Radeon RX 6500 XT Integrated with 4GB GDDR6 64-bit memory interface WINDFORCE 2X cooling system with alternate spinning fans Graphene nano lubricant |
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G - graphics card - Radeon RX 6500 XT - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6500 XT |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Stream processors: | 1024 |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | HDMI DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.8 cm x 19.2 cm x 11.7 cm |
Funkcijos
Powered by AMD RDNA 2 Radeon RX 6500 XT
Integrated with 4GB GDDR6 64-bit memory interface
WINDFORCE 2X cooling system with alternate spinning fans
Graphene nano lubricant