GIGABYTE Radeon RX 6400 D6 Low Prof 4GB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-R64D6-4GL
Prekės kodas (MPN): GV-R64D6-4GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 225,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6400 D6 LOW PROFILE 4G - graphics card - Radeon RX 6400 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6400 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2321 MHz |
| Stream processors: | 768 |
| Effective memory clock: | 16000 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 18.2 cm x 6.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
GIGABYTE Radeon RX 6400 D6 Low Profile 4GB GDDR6 1xDP 1.4 1xHDMI 2.1 |
| Product description: | Gigabyte Radeon RX 6400 D6 LOW PROFILE 4G - graphics card - Radeon RX 6400 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6400 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2321 MHz |
| Stream processors: | 768 |
| Effective memory clock: | 16000 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 18.2 cm x 6.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
GIGABYTE Radeon RX 6400 D6 Low Profile 4GB GDDR6 1xDP 1.4 1xHDMI 2.1