Gigabyte PSU | UD850GM PG5 V2 | 850 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 119,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | UD850GM PG5 V2 |
| Producer product family: | PSU |
| Palette Qty: | 392 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | UD850GM PG5 V2 |
| Producer product family: | PSU |
| Palette Qty: | 392 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |