Gigabyte Power Supply, ATX 12V v3.1 | UD1000GM PG5 V2 | 1000 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 141,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 2.85 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Net weight: | 2.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | UD1000GM PG5 V2 |
| Producer product family: | Power Supply, ATX 12V v3.1 |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 2.85 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Net weight: | 2.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | UD1000GM PG5 V2 |
| Producer product family: | Power Supply, ATX 12V v3.1 |
| Warranty: | 120 month(s) |