GIGABYTE POWER SUPPLY 850W 80+ Gold
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GP-P850GM
Prekės kodas (MPN): GP-P850GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 104,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte P850GM - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos Fully modular design Smart hydraulic bearing fan Powerful single +12 V rail OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection Compact size |
| Product description: | Gigabyte P850GM - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos
Fully modular design
Smart hydraulic bearing fan
Powerful single +12 V rail
OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
Compact size