Gigabyte MONITOR 31.5" AORUS FO32U2 EK1 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): AORUS FO32U2 EK1
Prekės kodas (MPN): AORUS FO32U2 EK1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 1160,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 13.15 kg |
| Gross width (mm): | 980.00 mm |
| Net weight: | 8.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4420.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.62 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 580.00 mm |
| Gross weight: | 13.15 kg |
| Gross width (mm): | 980.00 mm |
| Net weight: | 8.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4420.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.62 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |