GIGABYTE MONITOR 27" M27Q2 ICE EK
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): M27Q2 ICE EK
Prekės kodas (MPN): M27Q2 ICE EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 2026-05-13 - / 4 vnt. | 315,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 169.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 8.19 kg |
| Gross width (mm): | 800.00 mm |
| Net weight: | 5.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1824.00 g |
| Plastic (No PET): | 456.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.28 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 169.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 8.19 kg |
| Gross width (mm): | 800.00 mm |
| Net weight: | 5.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1824.00 g |
| Plastic (No PET): | 456.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.28 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |