GIGABYTE MONITOR 27" GS27Q XEK1 | Gigabyte GS27Q X EK1 | 27 " | IPS | QHD | 240 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-11 - / 2 vnt. | 258,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 7.80 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | GS27Q X EK1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 7.80 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | GS27Q X EK1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Warranty: | 36 month(s) |