Gigabyte MO32U24 OLED | 31.5 " | QD-OLED | UHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1067,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 418.00 mm |
| Gross weight: | 11.31 kg |
| Gross width (mm): | 718.00 mm |
| Net weight: | 7.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2360.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.36 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| HD type: | UHD |
| Display surface: | Anti-Reflection |
| Connectivity: | DisplayPort, USB-C |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | QD-OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| Producer product name: | MO32U24 OLED |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| Display diagonal: | 31.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 418.00 mm |
| Gross weight: | 11.31 kg |
| Gross width (mm): | 718.00 mm |
| Net weight: | 7.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2360.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.36 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| HD type: | UHD |
| Display surface: | Anti-Reflection |
| Connectivity: | DisplayPort, USB-C |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | QD-OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| Producer product name: | MO32U24 OLED |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| Display diagonal: | 31.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |