Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO27U2
Prekės kodas (MPN): MO27U2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-13 - / 1 vnt. | 807,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 131 mm |
| Gross height (mm): | 475 mm |
| Gross weight: | 8.09 kg |
| Gross width (mm): | 795 mm |
| Net weight: | 6.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.049468875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Gigabyte |
| Tare weight (kg): | 1.77 kg |
| Palette Qty: | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1416 g |
| Plastic (No PET): | 354 g |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 131 mm |
| Gross height (mm): | 475 mm |
| Gross weight: | 8.09 kg |
| Gross width (mm): | 795 mm |
| Net weight: | 6.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.049468875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Gigabyte |
| Tare weight (kg): | 1.77 kg |
| Palette Qty: | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1416 g |
| Plastic (No PET): | 354 g |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |