Gigabyte MO27Q3 EK | 27 " | QD-OLED | QHD | 360 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 757,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 9.55 kg |
| Gross width (mm): | 860.00 mm |
| Net weight: | 6.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Display surface: | Anti-Reflection |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB, Earphone Jack |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | QD-OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| USB ports quantity: | 4 |
| Producer product name: | MO27Q3 EK |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 360 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Swivelling: | Yes |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 9.55 kg |
| Gross width (mm): | 860.00 mm |
| Net weight: | 6.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Display surface: | Anti-Reflection |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB, Earphone Jack |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | QD-OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| USB ports quantity: | 4 |
| Producer product name: | MO27Q3 EK |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 360 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Swivelling: | Yes |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |