GIGABYTE M34WQ 34inch Gaming Monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GIGABYTE M34WQ
Prekės kodas (MPN): GIGABYTE M34WQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 717,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M34WQ - LED monitor - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 117.3% sRGB, 91% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.17 cm x 24.43 cm x 54.88 cm |
| Weight: | 10.22 kg |
Aprašymas GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, so users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1ms MPRT response time WQHD resolution with 144Hz refresh rate Clear sound Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte M34WQ - LED monitor - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 117.3% sRGB, 91% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.17 cm x 24.43 cm x 54.88 cm |
| Weight: | 10.22 kg |
Aprašymas
GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, so users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1ms MPRT response time
WQHD resolution with 144Hz refresh rate
Clear sound
Perfect viewing angle